07.04.2024 Ogłoszenia Parafialne

Niedziela Miłosierdzia Bożego

1/ W dniu dzisiejszym o 15.00 – Godzina Miłosierdzia Bożego – wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego, fragmenty dzienniczka św. Siostry Faustyny, adoracja do 16.00.

2/ W dniu jutrzejszym (08 kwietnia) będziemy obchodzić liturgicznie uroczystość Zwiastowania Pańskiego.(Została w tym roku przeniesiona ze względy, że 25 marca wypadał w czasie Wielkiego Tygodnia). W tym dniu na Mszy św. o 07 i 18.00 obrzęd Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

3/ Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. zapraszam na próby do uroczystości:

09 kwietnia (wtorek) o 16.15 – grupa komunijna z godziny 10.00 (3B z Lublewa i dzieci ze szkoły w Kolbudach)

10 kwietnia (środa) o 16.15 – grupa komunijna z godziny 12.00 (3A z Lublewa i dzieci ze szkół Kowale, Bielkówko, Gdańsk)

4/ Adoracja Najświętszego Sakramentu: od poniedziałku do piątku od 17.00 do 18.00.

5/ W środę – 10 dzień miesiąca – dzień modlitwy przez wstawiennictwo św. o. Pio.
Po wieczornej Mszy św. modlitwy i błogosławieństwo relikwiami św. o. Pio.

6/ Za tydzień w naszej archidiecezji odbędzie się kolejna edycja akcji „Pola Nadziei” – zbiórka ofiar na rzecz pomorskich hospicjów. Również i przed naszą świątynią będą obecni wolontariusze zbierający ofiary do puszek.

7/ Dziękujemy za wszelkie ofiary na tacę i konto parafialne. Dzisiaj w patronalne święto Caritas
– zbiórka do puszek przed kościołem na rzecz działań prowadzonych przez Gdańską Caritas.

8/ Informacje www.parafia-lublewo.pl oraz facebook Parafia NMP Lublewo Gdańskie

Zapowiedź I