Poradnia Rodzinna

Poradnia Rodzinna

Celem Poradnictwa Rodzinnego jest promocja małżeństwa i rodziny oraz chronienie ich przed wszelkimi zagrożeniami m.in. przez kształtowanie właściwych postaw małżeńskich i prorodzinnych. Służymy pomocą małżonkom w sytuacjach szczególnych( tj. planowanie bądź odkładanie poczęcia, powrót płodności po porodzie, w czasie laktacji, po odstawieniu środków hormonalnych, premenopauza ). Prowadzimy indywidualne spotkania dla osób chcących nauczyć się bądź odświeżyć wiedzę o wielowskaźnikowej metodzie podwójnego sprawdzenia tzw. metoda angielska.

Spotkania dla narzeczonych

W ramach przygotowania do zawarcia sakramentu małżeństwa zapraszamy narzeczonych do Poradnictwa Rodzinnego. Poradnictwo obejmuje trzy spotkania z każdą parą indywidualnie, w odstępach czasowych, co najmniej na 3 miesiące przed datą zawarcia związku małżeńskiego.

Spotkania dla małżonków i nie tylko

Małżonkowie i inne osoby przeżywający różnego rodzaju trudności mogą również znaleźć pomoc w Poradnictwie Rodzinnym. W dzisiejszych czasach czymś naturalnym jest korzystanie z pomocy osób, które służą radą także w sprawach dotyczących szczęścia małżeńskiego i rodzinnego.

Kontakt

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na spotkanie:
Izabela Pszczoła
Tel. 572 955 425

Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Gdańskiej – Poradnictwo Rodzinne
poradnictwo.gda.pl/

Diecezjalna Poradnia Rodzinna ul. Matemblewska 67, Matemblewo,
tel.( 58) 552-18-81, pn-pt 9.00 – 14.00