29.06.2024 Ogłoszenia Parafialne

 

XIII Niedziela Zwykła

1/ Parafianom i Gościom życzymy dobrego czasu wakacji i urlopów. Niech radością każdej niedzieli, również w czasie wakacyjnych wędrówek będzie Eucharystia.

2/ Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do środy i w piątek od 17.00 do 18.00.

3/ W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:
I czwartek – modlimy się o dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne. W Jankowie Msza św. o godz. 17.00. W Lublewie Msza św. o godz.18.00, po Mszy św. zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 22.00 w intencji świętości kapłanów, osób zakonnych i konsekrowanych oraz z prośbą o nowe powołania, o 21.00 Godzina Święta.
I piątek – oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Okazja do spowiedzi w Lublewie od 06.30 do 07.00 oraz od 17.00 do 18.00. Msza św. o 18.00 w intencji rodzin zmagających się z uzależnieniem swoich bliskich.
I sobota – o 7.30 nabożeństwo pierwszych sobót.
Od 09.00 odwiedziny chorych z Komunią.

4/ Został przygotowany i wydrukowany album ze zdjęciami z uroczystości Wprowadzenia Relikwii Św. Jana Pawła II przez abpa Mieczysława Mokrzyckiego. Na stoliku pod chórem wyłożony jest ten album do obejrzenia. Można zamówić taki album wpisując się na wyłożoną na stoliku listę. Dzisiaj ostatni dzień na zapisy. Koszt albumu to 55 zł.

5/ Informacje www.parafia-lublewo.pl oraz facebook Parafia NMP Lublewo Gdańskie

6/ Zapowiedź przedślubna I:
Tomasz Kinowski – kawaler, Jankowo i Agnieszka Kwiatkowska – panna, Kowale

7/ Sołtys i Rada Sołectwa Bąkowo zapraszają na Festyn Rodzinny w Bąkowie, przy świetlicy wiejskiej. Sobota – 6 lipca od 15.00. W programie atrakcje dla dzieci i dorosłych.

8/ Sołtys i Rada Sołecka Lublewa zapraszają na Festyn rodzinny , 06.07.24. godz. 15.00.-01.00. w Lublewie Gd. ul. Wrzosowa / ul. Skowronków. Mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych.