23.06.2024 Ogłoszenia Parafialne

 

XII Niedziela Zwykła

1/ Rozpoczął się czas wakacji i urlopów, wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego wypoczynku, regeneracji sił, spełnienia wakacyjnych planów. Niech i ten czas wypełni Boże błogosławieństwo, opieka Matki Bożej. Niech radością każdej niedzieli, również w czasie wakacyjnych wędrówek będzie Eucharystia.

2/ Nabożeństwo czerwcowe codziennie po wieczornej Mszy Św.

3/ Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 17.00 do 18.00.

4/ Został przygotowany i wydrukowany album ze zdjęciami z uroczystości Wprowadzenia Relikwii Św. Jana Pawła II przez abpa Mieczysława Mokrzyckiego. Na stoliku pod chórem wyłożony jest ten album do obejrzenia. Można zamówić taki album wpisując się na wyłożoną na stoliku listę. Koszt albumu to 55 zł.

5/ 28 czerwca (piątek) o 19.00 odbędzie się w naszej świątyni koncert pianistyczny. Wystąpi młody, utalentowany pianista Jan Olesz. W programie koncertu utwory m.in. Fryderyka Chopina, Karola Szymanowskiego, Claude’a Debussy’ego.

6/ W sobotę przypada uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu kolekta –„świętopietrze” – przeznaczone jest na rzecz Stolicy Apostolskiej. Składamy życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów dla wszystkich Solenizantów. Szczególną pamięcią otaczamy ks. bpa Piotra Przyborka i ks. proboszcza Pawła Borkowskiego. W piątek (28.06) Msza św. o 18.00 sprawowana będzie w intencji wyproszenia potrzebnych łask i Bożej opieki dla ks. bpa Piotra.

7/ Informacje www.parafia-lublewo.pl oraz facebook Parafia NMP Lublewo Gdańskie

8/ Sołtys i Rada Sołectwa Bąkowo zapraszają na Festyn Rodzinny w Bąkowie, przy świetlicy wiejskiej. Sobota – 6 lipca od 15.00. W programie atrakcje dla dzieci i dorosłych.