16.06.2024 Ogłoszenia Parafialne

 

XI Niedziela Zwykła

1/ Nabożeństwo czerwcowe codziennie po wieczornej Mszy Św.

2/ Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 17.00 do 18.00.

3/ W poniedziałek (17.06) modlimy się przez wstawiennictwo św. Brata Alberta. Po wieczornej Mszy Św. błogosławieństwo relikwiami. W sobotę (22.06) dzień modlitwy ze św. Janem Pawłem II, po wieczornej Mszy św. błogosławieństwo relikwiami.

4/ W tym tygodniu rozpoczniemy czas wakacji, dlatego w przyszłą niedzielę na Mszy św. o 11.30 będziemy modlili się dziękując za miniony rok szkolny i katechetyczny, prosząc o opiekę na wakacyjny czas. Zapraszamy do wspólnej modlitwy Uczniów i Rodziców, a także Dyrekcję, Nauczycieli i Pracowników naszej Szkoły.

5/ W ramach zbiórki przeznaczonej na remont domu potrzebującej rodziny zebraliśmy kwotę 5218 zł.

6/ W przyszłą niedzielę harcerki z 16 Gdańskiej Drużyny Harcerek będą przed kościołem częstować ciastkami za dobrowolną ofiarę. Dochód z tej akcji przeznaczony będzie na zakup nowego namiotu dla drużyny harcerek.

7/ 28 czerwca (piątek) o 19.00 odbędzie się w naszej świątyni koncert pianistyczny. Wystąpi Jan Olesz. W programie koncertu utwory m.in. Fryderyka Chopina, Karola Szymanowskiego, Claude’a Debussy’ego.

8/ Informacje www.parafia-lublewo.pl oraz facebook Parafia NMP Lublewo Gdańskie

9/ Zapowiedź przedślubna II:
Piotr Jajeśniak – kawaler, Gdańsk i Paulina Kos – panna, Jankowo Gd.