09.06.2024 Ogłoszenia Parafialne

X Niedziela Zwykła

1/ Nabożeństwo czerwcowe codziennie po wieczornej Mszy Św.

2/ Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 17.00 do 18.00.

3/ W poniedziałek (10.06) modlimy się przez wstawiennictwo św. o. Pio. Po wieczornej Mszy Św. błogosławieństwo relikwiami.

4/ W czwartek (13.06) przypada dzień fatimski. Adoracja w tym dniu od 17.00 do 17.30. Następnie o 17.30 różaniec z procesją z figurką Matki Bożej wokół kościoła.

5/ W ramach zbiórki przeznaczonej na nowe banery do ołtarzy na Boże Ciało zebraliśmy kwotę 1900 zł.

6/ Zgodnie z zapowiedzią organizatorzy akcji pomocy w remoncie domu dla potrzebującej rodziny, zbierają przed kościołem ofiary do puszek na ten cel. Za każdy odruch serca składamy podziękowania.

7/ W sobotę 15 czerwca o godzinie 19:00, parafia św. Floriana w Kolbudach serdecznie zaprasza na Wieczór Uwielbienia, który będzie dobrym czasem podsumowania roku szkolnego i duszpasterskiego a jednocześnie przygotowaniem na czas urlopów i wakacji.

8/ Informacje www.parafia-lublewo.pl oraz facebook Parafia NMP Lublewo Gdańskie

9/ Zapowiedź przedślubna II:
Mateusz Piszcz – kawaler, Lublewo i Paulina Karpowicz – panna, Lublewo

Zapowiedź przedślubna I:
Piotr Jajeśniak – kawaler, Gdańsk i Paulina Kos – panna, Jankowo Gd.