04.02.2024 Ogłoszenia Parafialne

 

V Niedziela Zwykła

1/ Adoracja Najświętszego Sakramentu: od poniedziałku do piątku od 17.00 do 18.00.

2/ W dniach od 04 do 10 lutego odbywać się będzie w naszej Archidiecezji peregrynacja relikwii błogosławionej Rodziny Ulmów. Szczegółowy plan miejsc i celebracji na plakacie w naszej gablocie oraz na facebooku i stronie internetowej.

3/ Dziękuję drogim Parafianom, którzy pomogli w porządkowaniu kościoła w minioną środę. Jestem wdzięczny, że zawsze możemy liczyć na pomoc parafian gdy tylko jest taka potrzeba. Bóg zapłać.

4/ Powoli zbliża się czas Wielkiego Postu, który rozpoczniemy 14 lutego w środę popielcową. Rekolekcje Wielkopostne przeżywać będziemy od IV Niedzieli Wielkiego Postu (od 10 do 13 marca). W czasie rekolekcji przeżywać będziemy w naszej parafii peregrynacje relikwii św. Wojciecha. Relikwie przybędą do nas 12 marca wieczorem z parafii w Otomini i będą w naszej świątyni do 13 marca wieczorem, gdy oddamy je do parafii w Kolbudach.

5/ Pani Krystyna Kolka – krawcowa szyjąca alby komunijne – zaprasza rodziców po odbiór alb do salki parafialnej w dniu 15.02 (czwartek) od 17.00 do 18.00.

6/ Dziękujemy za wszelkie ofiary na tacę i konto parafialne. W zeszłą niedzielę w ramach tacy inwestycyjnej zebraliśmy kwotę 3500 zł. Dziękujemy za dobre serce i wsparcie.

7/ Informacje www.parafia-lublewo.pl oraz facebook Parafia NMP Lublewo Gdańskie.

8/ Zmarła nasza parafianka ś.p Maria Kozioł, z ul. Kościelnej w Lublewie, przeżywszy 76 lat. Termin pogrzebu nie został jeszcze ustalony. „Dobry Jezu a nasz Panie daj Jej wiecznie spoczywanie.”