21.01.2024 Ogłoszenia Parafialne

III Niedziela Zwykła

1/ Adoracja Najświętszego Sakramentu: od poniedziałku do piątku od 07.30 do 08.00.

2/ W tym tygodniu Msze św. od poniedziałku do piątku tylko o 07.00. W sobotę o 08.00 i 18.00.
W Jankowie Msza św. w czwartek o 08.00.

3/ O. Marek Krysa, który przed tygodniem gościł w naszej parafii, w ramach zbiórki na rzecz swojej misji w Tanzanii zebrał kwotę 17 564 zł. O. Marek prosił przekazać wielkie podziękowania i zapewnienie o pamięci w modlitwie.

4/ Dzieci Komunijne w tym tygodniu wykonują samodzielnie w domu
temat 18 „Cuda Pana Jezusa” ze strony 53-55

5/ Bierzmowanie. Zapraszamy Rodziców kandydatów do bierzmowania na spotkanie dzisiaj (21.01- niedziela) o 19.00 w kościele.

6/ Na stronie internetowej i facebooku dostępny jest link do formularza zgłoszenia na kolędę Dodatkową w dniu 27.01.
Zgłoszenia można również dokonać osobiście lub emailem.

7/ Parafia św. Floriana zaprasza w dniu dzisiejszym na wspólne kolędowanie o 17.30 w kościele w Kolbudach.

8/ Starosta Gdański Marian Cichon zaprasza na Koncert Wiedeński, który odbędzie się w naszej Szkole w Lublewie w dniu 27 stycznia o 18.00. Wystąpi Orkiestra Kameralna pod batutą Marka Rogalewskiego. Wstęp wolny.

9/ Dziękujemy za wszelkie ofiary na tacę i konto parafialne. Za tydzień kolekta będzie naszą tacą inwestycyjną.

10/ Zachęcam do czytania prasy katolickiej; Niedziela i Gość Niedzielny. Dostaliśmy też najnowszy numer czasopisma biblijnego Galilea, którego twórcą i redaktorem jest ks. bp Piotr Przyborek. Tematem numeru jest Księga Psalmów. Zachęcam do poznawania tajemnic Pisma Świętego. Galilea jest w cenie 12 zł.

11/ Informacje www.parafia-lublewo.pl oraz facebook Parafia NMP Lublewo Gdańskie.