07.01.2024 Ogłoszenia Parafialne

 

Niedziela Chrztu Pańskiego

1/ Nasza Parafia wraz z naszymi Sołectwami serdecznie zapraszają dzisiaj w niedzielę (07.01) na 16.00 na wspólne kolędowanie do naszej świątyni. Zachęcamy rodziny do przygotowania i zgłoszenia chęci rodzinnego wykonania wybranej kolędy. Mile widziane również zgłoszenia występów solowych, duetów lub instrumentalnych.

2/ Adoracja Najświętszego Sakramentu: od poniedziałku do piątku od 07.30 do 08.00.

3/ W tym tygodniu Msze św. od poniedziałku do piątku tylko o 07.00. W sobotę o 08.00 i 18.00.
W Jankowie Msza św. w czwartek o 08.00.

4/ Dzieci Komunijne w tym tygodniu wykonują samodzielnie w domu
temat 16 „Chrzest Pana Jezusa” ze strony 47-49

5/ Bierzmowanie. Spotkanie dla młodzieży w salce na plebanii w niedzielę: gr1-17.00, gr2 -19.00.

6/ Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowania i przebieg Orszaku Trzech Króli: z Parafii św. Floriana oraz naszym drogim Parafiankom i Parafianom z Lublewa. Dziękujemy Leśnictwu Bakowo, Państwu Wysockim, Grającym i Śpiewającym, dbającym o bezpieczeństwo. Tylko dzięki pomocy i zaangażowaniu tak wielu osób nasz Orszak Lublewsko – Kolbudzki mógł mieć tak piękną oprawę, będąc radosnym pokłonem dla Nowonarodzonego, czasem spędzonym razem we Wspólnocie.

7/ W przyszłą niedzielę odwiedzi nas ponownie o. Marek Krysa – misjonarz z Tanzanii. Podzieli się z nami swoim świadectwem, będzie można wspomóc misje o. Marka w Tanzanii swoimi ofiarami, które będzie zbierał po każdej Mszy św. przed Kościołem.

8/ Od poniedziałku kontynuujemy kolędy. Na stronie internetowej i facebooku pojawił się link do formularza zgłoszenia kolędy dla osiedli AM Projekt (20.01) oraz na kolędę dodatkowa 27.01. Zgłoszenia można również dokonać osobiście lub emailem.

9/ Dziękujemy za wszelkie ofiary na tacę i konto parafialne.
Dziękujemy za wszystkie złożone, przesłane życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne.

10/ Informacje www.parafia-lublewo.pl oraz facebook Parafia NMP Lublewo Gdańskie.