I KOMUNIA ŚW.

Komunikaty dla Rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

22.05.2022 r.

Informuje, że w przyszłym roku Pierwsza Komunia Święta, odbędzie się w sobotę
13 maja 2023 roku w 2 grupach – o godzinie 10:00 i 12:00.

03.11.2021 r.

UWAGA!

Wpłata   na  albę  oznacza  akceptację wybranego  wzoru  i  tym samym  zgodę na warunki zamówienia obowiązujące  w Naszej firmie .Dokonane wpłaty nie podlegają zwrotowi. Wymagana  przymiarka wraz z dzieckiem w przypadku szycia odzieży na wymiar , niewykluczona jest  poprawka – jedna  wliczona w cenę wyrobu  .

W dniu 20.11.2021r  proszę  rodziców  wraz  z  dzieckiem   o przyjście  NA PLEBANIE    przy   Kościele   w celu   zmierzenia  dziecka   na  uszycie  alby  od godziny 9.30 do 10.00  i  wpłacenie   całej  kwoty  199 zł dla chłopca lub całej kwoty 239 zł dla dziewczynki .

WPŁATĘ   potwierdzamy paragonem fiskalnym (na życzenie klienta wystawiamy fakturę).

ZAMÓWIENIA  PRZYJMUJEMY do  03  GRUDNIA 2021r  . PO TYM TERMINIE  NIE  GWARANTUJEMY WZORU , TKANINY I CENY  ,KTÓRE OBOWIĄZUJĄ  W  PARAFII.
Można zamówić świece z imieniem i datą komunii – cena  39 zł
i odebrać w sklepie w umówionym terminie, można kupić srebrny łańcuszek z medalikiem po 35 zł.
NA W/W  WPŁATY  WYSTAWIAMY  POKWITOWANIE .

Wpłaty  można również  dokonać  we Wrzeszczu  ul.Partyzantów  13 c .  KOLKA  KRYSTYNA  0 601 639 039

BRAK  PARKINGU  PRZY  SKLEPIE  / NAJBLIŻSZY  W  CH  MANHATTAN / HONORUJEMY  KARTY  PŁATNICZE

ALBY  WYDAJEMY  ZŁOŻONE W  WORECZKU BEZ  WIESZAKA I BEZ  OSTATECZNEGO   PRASOWANIA