19.11.2023 Ogłoszenia Parafialne

 

XXXIII Niedziela Zwykła

1/ Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 17.00 do 18.00.

2/ Dzieci Komunijne. Spotkania w salce na plebanii we wtorek i środę o 16.30, oraz w czwartek w kaplicy w Jankowie o 16.30.

3/ Bierzmowanie. Spotkanie dla młodzieży w salce na plebanii w niedzielę: Gr 1-17.00, Gr 2 -19.00.

4/ Nasza scholka wzięła udział w XIII diecezjalnym przeglądzie scholek dziecięcych Archidiecezji Gdańskiej. Gratulacje i podziękowania dla dzieci, zaangażowanych rodziców, a szczególne podziękowania dla prowadzących państwa Małgorzaty i Pawła Szuber oraz dla opiekuna ks. Tomasza.

5/ Wczoraj odbył się nasz jesienny czyn parafialny. Bardzo dziękuję tym wszystkim którzy przybyli z pomocą przy grabieniu liści i porządkowaniu terenów wokół naszego kościoła. Dziękuję naszym parafiankom za pyszne domowe ciasta, które pozwoliły nabrać sił po pracy.

6/ Przed tygodniem w dniu „Solidarności z kościołem prześladowanym” zebraliśmy do puszek kwotę 1200 zł i 20 euro. Bóg zapłać za te ofiary.

7/ Dziękujemy za wszelkie ofiary na tacę i konto parafialne, za dzisiejsza tace inwestycyjną, oraz za wszelkie modlitwy w intencji parafialnej wspólnoty.

8/ Informacje www.parafia-lublewo.pl oraz facebook Parafia NMP Lublewo Gdańskie.