29.10.2023 Ogłoszenia Parafialne

 

XXX Niedziela Zwykła

1/ Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, wtorek i piątek od 17.00 do 18.00.

2/ W tym tygodniu oraz w następnym nie odbędą się spotkania dla dzieci komunijnych.

3/ Bierzmowanie. Spotkanie dla młodzieży w salce na plebanii w niedzielę: Gr 1-17.00, Gr 2 -19.00.

4/ We wtorek ostatnie październikowe nabożeństwo różańcowe o 17.30.

5/ W środę 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w tym dniu będą: 7.15, 08.45 (w Jankowie), 10.00 w kościele w Lublewie. O 11.30 Procesja i Msza św. na Cmentarzu Parafialnym.
W Uroczystość Wszystkich Świętych nie będzie Mszy Świętej wieczornej o 18.00.

6/ W związku z uroczystością Wszystkich Świętych przez cały listopad możemy uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych.

7/ Różaniec z Wypominkami w tym tygodniu odmówimy od czwartku do soboty o 17.30. Wypominki można składać na tacę lub do zakrystii (wówczas informujemy, kiedy dane wypominki będą wyczytane). W Jankowie Różaniec z wypominkami w czwartek o 17.30.

8/ W tym tygodniu przypadają listopadowe dni eucharystyczne:
I czwartek – modlimy się o dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne. W Jankowie Msza św. o godz. 17.00, okazja do spowiedzi od 16.30. W Lublewie Msza św. o godz. 18.00, po Mszy św. zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 24.00 w intencji świętości kapłanów, osób zakonnych i konsekrowanych oraz z prośbą o nowe święte powołania, o 23.00 Godzina Święta.

I piątek – oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Okazja do spowiedzi w Lublewie od 17.00. Msza św. o 18.00 w intencji osób uzależnionych.

Wyjątkowo w piątek, a nie w sobotę w godzinach przedpołudniowych odwiedzę chorych z Komunią św.

I sobota – nabożeństwo I sobót rozpoczniemy o godz. 07.30..

9/ Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz naszej świątyni i parafii. Przed tygodniem w ramach tacy inwestycyjnej zebraliśmy kwotę 4100 zł. Dziękujemy za wszelkie ofiary na tacę i konto parafialne oraz za wszelkie modlitwy w intencji parafialnej wspólnoty.

10/ Informacje www.parafia-lublewo.pl oraz facebook Parafia NMP Lublewo Gdańskie.