08.10.2023 Ogłoszenia Parafialne

 

XXVII Niedziela Zwykła

1/ Rozpoczął się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe od poniedziałku do piątku o 17.30, a w sobotę o 7.30. W niedziele będziemy odmawiać dziesiątek różańca w ramach dziękczynienia na każdej Mszy św. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci (szczególnie dzieci komunijne) we wtorki i środy o 16.30. Nabożeństwo różańcowe w kaplicy w Jankowie we czwartki o 17.30.
Zachęcam do rodzinnego odmawiania różańca w naszych domach.

2/ Składamy podziękowania dla wszystkich Parafian, którzy aktywnie włączyli się w przygotowania wizytacji ks. bpa Piotra – parafianom, którzy skosili trawę i uporządkowali teren wokół kościoła i plebani, paniom za upieczenie ciast, dziękujemy naszej scholii za oprawę muzyczna liturgii, dziękujemy za przygotowanie liturgii, dziękujemy lektorom, Panom Szafarzom, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Pani Fotograf oraz wszystkim Wspólnotom Parafialnym. Dziękujemy naszej Ochotniczej Straży Pożarnej, naszym Sołtysom oraz Dyrekcji i Nauczycielom naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli zaproszenia na spotkania, a szczególnie za wspólną Eucharystię. Jako pamiątkę z wizytacji przyjmijcie obrazki z wizerunkiem naszej lublewskiej Maryi oraz błogosławieństwem bp Piotra Przyborka.

3/ Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 17.00 do 18.00.

4/ We wtorek na Mszy Św. o 18.00 modlić się będziemy przez wstawiennictwo św. Ojca Pio. Po Mszy św. błogosławieństwo indywidualne relikwiami św. Ojca Pio.

5/ W piątek (13 października) zakończenie Nabożeństw Fatimskich. Różaniec z procesją wokół kościoła o 17.30.

6/ Dzieci Komunijne. Spotkania dla dzieci komunijnych w salce na plebanii we wtorek i środę o 16.30 oraz w czwartek o 16.30 w kaplicy w Jankowie.

7/ Bierzmowanie. Spotkanie dla młodzieży w salce na plebanii w niedzielę: grupa 1 o 17.00, grupa 2 o 19.00.

8/ Za tydzień obchodzić będziemy XXIII Dzień Papieski pod hasłem Cywilizacja życia. W tym dniu zbiórka do puszek na rzecz fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia – na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.

9/ Informacje www.parafia-lublewo.pl oraz facebook Parafia NMP Lublewo Gdańskie.

10/ Ogłoszenie Sołeckie:
Mieszkańcy Lublewa Gdańskiego w tym roku w dniu 15 października, głosują w nowym lokalu wyborczym w szkole podstawowej w Lublewie Gdańskim a nie jak dotychczas w Kolbudach.