24.09.2023 Ogłoszenia Parafialne

 

XXV Niedziela Zwykła

1/ Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 17.00 do 18.00.

2/ Dzieci Komunijne. Po ustaleniach z rodzicami spotkania dla dzieci komunijnych w salce na plebanii będą we wtorek i środę o 16.30, oraz w czwartek w kaplicy w Jankowie o 16.30. Dzieci uczestniczą w 1 spotkaniu w tygodniu.

3/ Bierzmowanie. Spotkanie dla młodzieży w salce na plebanii odbędzie się dziś (24.09) o 17.00.

4/ W przyszłą niedzielę rozpocznie się październik – miesiąc modlitwy różańcowej.
Nabożeństwa Różańcowe od poniedziałku do piątku o 17.30, a w sobotę o 7.30. W niedziele będziemy odmawiać dziesiątek różańca w ramach dziękczynienia na każdej Mszy św. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci (szczególnie dzieci komunijne) we wtorki i środy o 16.30. Nabożeństwo różańcowe w kaplicy w Jankowie we czwartki o 17.30. Zachęcam do rodzinnego odmawiania różańca w naszych domach.

5/ Dekanalny Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w parafii św. Floriana w Kolbudach 16 października o 18.00 w salce pod kościołem. Zapisy u państwa Bańka. Numer telefonu na plakacie w gablocie.

6/ Przed naszą wspólnotą parafialną bardzo ważne wydarzenie, wizytacja kanoniczna, która odbywa się w każdej parafii raz na 5 lat. Wydarzenie to będzie miało miejsce 5 października (czwartek), przybędzie do nas ks. bp Piotr Przyborek. W planie jest odwiedziny naszej szkołę, spotkanie się z przedstawicielami naszych seniorów, z grupami duszpasterskimi, radą parafialną.
Już dzisiaj serdecznie zapraszam wszystkich Parafian na Mszę św. 05 października(czwartek) o 18.00, którą w intencji naszej wspólnoty będzie sprawował ks. bp Piotr Przyborek.
Niech nasza obecność będzie świadectwem naszej wiary i żywym tworzeniem naszej lublewskiej wspólnoty parafialnej we wspólnej modlitwie z naszym Pasterzem.

7/ Informacje www.parafia-lublewo.pl oraz facebook Parafia NMP Lublewo Gdańskie.

8/ Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Niedziela i Mały Gość Niedzielny.

9/ Przed tygodniem w ramach tacy inwestycyjnej zebraliśmy 5950 zł. Za wszelkie ofiary na rzecz parafii składamy serdeczne podziękowania, obiecując pamięć w modlitwie za wszystkich naszych dobrodziejów.