17.09.2023 Ogłoszenia Parafialne

 

XXIV Niedziela Zwykła

1/ Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 17.00 do 18.00.

2/ Dzieci Komunijne. Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych. Pierwsze spotkania dla dzieci komunijnych w salce na plebanii będą 19.09 (wtorek) i 20.09 (środa) o 16.30.

3/ Bierzmowanie. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej (ok. 18.45) zebranie rodziców kandydatów do bierzmowania. Pierwsze spotkanie dla młodzieży w salce na plebanii odbędzie się 24.09 (niedziela) o 17.00.

4/ W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 11.30 będziemy modlić się w intencji dziękczynnej za dar komunii św., prosząc o Bożą opiekę dla dzieci komunijnych, które w roku 2023 po raz pierwszy przystąpiły do stołu pańskiego. Serdecznie zapraszam dzieci komunijne i ich rodziców.

5/ Przed naszą wspólnotą parafialną bardzo ważne wydarzenie, wizytacja kanoniczna, która odbywa się w każdej parafii raz na 5 lat. Wydarzenie to będzie miało miejsce 5 października (czwartek), przybędzie do nas ks. bp Piotr Przyborek. W planie są odwiedziny naszej szkoły, spotkanie się z przedstawicielami naszych seniorów, z grupami duszpasterskimi i radą parafialną.
Już dzisiaj serdecznie zapraszam wszystkich Parafian na Mszę św. 05 października(czwartek) o 18.00, którą w intencji naszej wspólnoty będzie sprawował ks. bp Piotr Przyborek.
Niech nasza obecność będzie świadectwem naszej wiary i żywym tworzeniem naszej lublewskiej wspólnoty parafialnej we wspólnej modlitwie z naszym Pasterzem.

6/ Informacje www.parafia-lublewo.pl oraz facebook Parafia NMP Lublewo Gdańskie.

7/ Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny i Niedziela. Dostępna jest także darmowa gazeta Blachownia wydana przez Ruch Światło-Życie.

8/ Dzisiejsza kolekta będzie naszą tacą inwestycyjną. Za wszelkie ofiary na rzecz parafii składamy serdeczne podziękowania, obiecując pamięć w modlitwie za wszystkich naszych dobrodziejów.