27.08.2023 Ogłoszenia Parafialne

 

XXI Niedziela Zwykła

1/ Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 17.00 do 18.00.

2/ W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:
I piątek – oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Okazja do spowiedzi od 06.30 do 07.00 i od 17.00 do 18.00.
Msza św. o 18.00 w intencji Wspólnoty Szensztackiej oraz osób uzależnionych i ich rodzin.
I sobota – o 7.30 nabożeństwo pierwszych sobót.
W godzinach przedpołudniowych odwiedzę chorych z Komunią św.

3/ Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego będzie 04 września w poniedziałek o 08.15. Uczniowie klas pierwszych mogą przynieść tornistry do poświęcenia.

4/ W sobotę, 09 września, odbędzie się piesza pielgrzymka do Matki Bożej w Trąbkach Wielkich. Wyruszymy o 08.30 z naszej świątyni by o 09.00 dołączyć do parafii św. Floriana w Kolbudach i zacząć wspólne pielgrzymowanie. Osoby które chcą wracać z pielgrzymki autokarem proszone są o zapisanie się na listę w zakrystii.
Również proszę o zgłoszenia osoby mogące upiec ciasto przeznaczone na tradycyjny słodki poczęstunek pielgrzymów w Trąbkach Wielkich. Ciasta dostarczamy na plebanie w piątek 08 września. Lista również w zakrystii.

5/ Informacje parafialne: www. parafia-lublewo.pl, oraz
facebook Parafia NMP Lublewo Gdańskie.

6/ Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Niedziela.

7/ W tym tygodniu będą kontynuowane prace przy nowym płocie. W ramach kolekty inwestycyjnej przed tygodniem zebraliśmy kwotę 3450 zł. Za wszelkie ofiary przekazywane na rzecz parafii w czasie kolekty i na konto parafialne składam serdeczne podziękowanie.

8/ Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrego tygodnia z Bożym błogosławieństwem.