13.08.2023 Ogłoszenia Parafialne

 

XIX Niedziela Zwykła

1/ Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek i od środy do piątku od 17.00 do 18.00.

2/ We wtorek (15.08) przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. o 07.15, 08.45 (Jankowo), 10.00,11.30 i 18.00. Podczas każdej Mszy św. święcenie wianków zbóż i kwiatów.

3/ W uroczystość Wniebowzięcia NMP na Mszy św. o 11.30 zagra p. Jacek Wicek muzyk-trębacz. Zagra dla nas również po mszy w mini koncercie, przed kościołem – przy dzwonnicy – znane przeboje muzyki rozrywkowej, między innymi:
– Besame mucho – Andrea Bocelli
– Amor Amor Amor -Julio Iglesias
– Zacznij od Bacha- Zbigniew Wodecki
– What a Wonderful World – Louis Armstrong.

4/ W najbliższy czwartek (17.08) będziemy wypraszali potrzebne nam łaski przez wstawiennictwo św. Brata Alberta, po Mszy św. o 18.00 modlitwy z prośbą o opiekę i potrzebne łaski oraz indywidualne błogosławieństwo relikwiami św. Brata Alberta.

5/ Mamy jeszcze kilka miejsc na parafialną pielgrzymkę na Jasną Górę, Leśniowa, Krakowa i Oświęcimia w terminie 25-27 sierpnia. Wszelkie informacje u p. Ewy Patoka lub u ks. Rafała.

6/ Informacje parafialne: www. parafia-lublewo.pl, oraz
facebook Parafia NMP Lublewo Gdańskie.

7/ Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny i Niedziela.

8/ Pragnę bardzo serdecznie podziękować rodzinie Danielewskich i Garskich za skoszenie trawy i uporządkowanie terenu wokół naszego kościoła, który dzięki ich pracy tak pięknie wygląda. Bóg zapłać

9/ W przyszłą niedzielę kolekta będzie naszą taca inwestycyjną. Za wszelkie ofiary przekazywane na rzecz parafii w czasie kolekty i na konto parafialne składam serdeczne podziękowanie.

10/ Zapowiedź przedślubna 2
Ewa Glich, panna, parafia Lublewo
Mateusz Muszyński, kawaler, parafia Lublewo

Zapowiedź przedślubna 1
Sylwia Lewkowicz, panna, parafia Lublewo
Maciej Pochyluk, panna, parafia Lublewo

11/ Wszystkim Parafianom i Gościom życzę opieki Matki Bożej spoglądającej na Nas z Niebu.