23.07.2023 Ogłoszenia Parafialne

 

XVI Niedziela Zwykła

1/ Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 17.00 do 18.00.

2/ We wtorek młodzież z naszej parafii wyruszy na Światowe Dni Młodych z Ojcem Świętym Franciszkiem w Lizbonie. Pamiętajmy o naszej młodzieży i młodzieży z całego świata w naszych modlitwach. Niech ten czas będzie dla nich doświadczeniem dzielenia się wiarą i poczuciem przynależności do wspólnoty kościoła powszechnego.

3/ Parafia Podwyższenia Krzyża Św. i Niepokalanego Poczęcia NMP w Wojanowie zaprasza 5 sierpnia na dzień duchowej łączności z młodzieżą zgromadzona na Światowych Dniach Młodych w Lizbonie. Szczegółowy plan spotkania na plakacie w gablocie.

4/ W najbliższy piątek wyrusza kolejna Gdańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Pamiętajmy w naszych modlitwach o pielgrzymach, również i z naszej parafii. W czasie trwania pielgrzymki po wieczornej Mszy św. będziemy śpiewali Apel Jasnogórski w ich intencji. Osoby, pragnące przekazać swoje modlitewne intencje, które pielgrzymi zabiorą na Jasna Górę mogą to uczynić do czwartku na wieczornej Mszy św.

5/ Dzisiaj obchodzimy III Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych ustanowiony przez Papieża Franciszka. Niech Pan Bóg obdarza Was swoim błogosławieństwem, Maryja osłania swoją opieką, a ludzie wokół darzą szacunkiem. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia pod opieka naszej matki – Maryi.

6/ W tym tygodniu trwały prace przy wymianie płotu od strony ulicy Wybickiego. Wykonano rozbiórkę starego płotu i zakotwiczenie nowych słupków. Dalsze prace zostaną wykonane w 2 połowie sierpnia.

7/ Informacje parafialne: www. parafia-lublewo.pl, oraz
facebook Parafia NMP Lublewo Gdańskie.

6/ Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny i Niedziela.