16.07.2023 Ogłoszenia Parafialne

 

XV Niedziela Zwykła

1/ Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 17.00 do 18.00.

2/ Przed miesiącem przeżywaliśmy wprowadzenie relikwii św. Brata Alberta. Każdego 17 dnia miesiąca będziemy wypraszali potrzebne nam łaski przez wstawiennictwo tego świętego. W najbliższy poniedziałek (17.07) po Mszy św. o 18.00 indywidualne błogosławieństwo relikwiami św. Brata Alberta.

3/ Za tydzień na wszystkich Mszach św. kazania wygłosi o. Paweł Lasocki – kapcucyn posługujący w miejscowości Winnica na Ukrainie, przebywający aktualnie w naszej parafii na urlopie u rodziny Wspólnota Kapucynów prowadzi tam duszpasterstwo i pomoc dla tamtejszych mieszkańców. Po każdej Mszy św. o. Paweł będzie zbierał przed kościołem ofiary przeznaczone na prowadzone przez Zakon Kapucynów dzieła w prowadzonej parafii.

4/ Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego wypoczynku i Bożego błogosławieństwa na czas wakacji i urlopów.

5/ Informacje parafialne: www. parafia-lublewo.pl, oraz facebook Parafia NMP Lublewo Gdańskie.

6/ Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny i Niedziela, zostały ostatnie egzemplarze najnowszego numeru czasopisma biblijnego Galilea – temat numeru Biblia Papieża Benedykta XVI

7/ Zmarła Maria Gryckiewicz, l.90. Pogrzeb w poniedziałek- o 10.30 różaniec, o 11.00 Msza św. pogrzebowa
Dobry Jezu a nasz Panie – Daj jej wieczne spoczywanie.