12.02.2023 Ogłoszenia Parafialne

 

VI Niedziela Zwykła

1/ Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 17.00 – 18.00.
W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.45.

2/ Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. zapraszam na spotkanie we wtorek lub środę o 16.30 w Lublewie, oraz w niedzielę po Mszy św. o 08.45 w Jankowie. W przyszłą niedzielę (19.02) na Mszy św. o 08.45 w Jankowie i 11.30 w Lublewie poświęcenie świec i książeczek dzieci komunijnych. Książeczki dzieci dostaną od ks. Rafała przed Mszą św., natomiast świece dzieci przynoszą ze sobą. (może być świeca chrzcielna).

3/ Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w niedziele o 16.30.

4/ Wspólnota Szensztacka organizuje wyjazd autokarowy na nocne czuwanie wielkopostne na Jasnej Górze 18/19.03.2023.
Bardzo serdecznie zapraszamy – oprócz czuwania nocnego – gwarantujemy wspaniały czas wspólnego pielgrzymowania. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do p. Ewy Patoka (tel. kom: 506 132 508). Zachęcamy do wspólnej pielgrzymki do naszej Najlepszej Matki!

5/ W związku z trzęsieniem ziemi, które w ostatnich dniach miało miejsce w Turcji i Syrii, Ksiądz Arcybiskup Tadeusz Wojda – w odpowiedzi na apel Przewodniczącego KEP – zarządził na dzisiejszą niedzielę zbiórkę do puszek ofiar pieniężnych we wszystkich kościołach Archidiecezji Gdańskiej na rzecz poszkodowanych w tej tragedii.

6/ Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na tacę i konto parafialne. Za tydzień taca będzie naszą kolektą inwestycyjną.

7/ Zachęcamy do lektury prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

Zapowiedzi przedślubne

2023/01 (12.02 – 19.02.2023)

Piotr Paweł Furman, kawaler
Parafia Św. Brata Alberta w Gdańsku Kokoszkach

Klaudia Bernaś, panna
Parafia NMP Królowej Korony Polskiej w Lublewie Gd.