22.01.2023 Ogłoszenia Parafialne

 

III Niedziela Zwykła

1/ Zakończyliśmy czas wizyty duszpasterskiej – kolędy. Dziękujemy za każde otwarte drzwi, za każdą wspólną modlitwę w Waszych domach. Dziękujemy za życzliwość, rzeczowe sugestie. Dziękujemy za wszelkie poczęstunki. Dziękujemy za ofiary kolędowe, które pozwolą być może na większy zakres prac przy pierwszym etapie budowy nowego ogrodzenia oraz pozwolą na uregulowanie zobowiązań, które ma każda parafia wobec seminarium i kurii. Wielkie Bóg zapłać i niech Boże błogosławieństwo towarzyszy i wspiera w każdym dniu.

2/ Wracamy do tradycyjnego porządku Mszy św.
Poniedziałek, Wtorek, Środa – 07.00 i 18.00
Czwartek 17.00 (Jankowo) i 18.00
Piątek 07.00 i 18.00
Sobota 08.00 i 18.00
Biuro parafialne czynne poniedziałek, środa, piątek – 18.30 – 19.00

3/ Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 17.00 – 18.00.
W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.45

4/ Ks. Jan Wójcik, wyświęcony został na kapłana naszej archidiecezji w 2010 roku. Od 2014 roku jest na misji, posługuje jako proboszcz w Rohatynie w zachodniej Ukrainie. Ks. Jan pochodzi Sopotu. W mailu do swoich znajomych napisał „ Szczęść Boże, potrzeba różnych rzeczy np: czasami jadę do chłopaków pod Bachmut, im potrzeba zawsze: termowizory, buty zimowe wojskowe lub trekingowe, bielizna termoaktywna, kurtki wojskowe i spodnie, śpiwory zimowe, czekolady, batony energetyczne, opony zimowe do T4 i Vito – 15 cali. Jeśli kupicie coś z tej listy będzie to bardzo pomocne, dzięki za pamięć, pozdrawiam „, MOŻE KTOŚ CHCIAŁBY SIĘ DOŁĄCZYĆ ?
Chcąc wesprzeć posługę ks. Jana na Ukrainie w przyszłą niedzielę przeprowadzimy zbiórkę do puszek na ten cel i potrzebne rzeczy w miarę możliwości zostaną zakupione. Ks. Jan pracował przed wyjazdem m.in. w parafii św. Kingi w Kowalach.

5/ Zmarł nasz parafianin śp Kazimierz Zawadzki l.92 z Bielkowa. Pogrzeb we wtorek (24.02). Różaniec o 11.30, Msza św. pogrzebowa o 12.00.

6/ Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny oraz Mały Gość Niedzielny.