15.01.2023 Ogłoszenia Parafialne

II Niedziela Zwykła

1/ Dzieciom i Nauczycielom na czas ferii życzymy dobrego czasu wypoczynku i wiele radości.

2/ Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 07.30 – 08.00. W środę adorację rozpoczniemy nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3/ Dzisiaj kolekta jest naszą taca inwestycyjną, przeznaczoną na przygotowanie fundamentu pod nowe ogrodzenie. Bardzo dziękujemy za wszelkie ofiary składane na tace, na konto i w czasie kolędy. Dziękujemy, że w tym czasie, choć niełatwym dla wielu Parafian i Rodzin pamiętacie i o nas. Bóg zapłać.

4/ Dziękujemy naszym sołectwom – pani Sołtys Dorocie i Renacie, Panu Sołtysowi Lechowi za współorganizację Parafialnego Kolędowania. Dziękuję wszystkim artystom – kolędnikom. Dziękuję tym którzy przygotowali ciasta i poczęstunek. Dziękuję parafianom za wspólny czas poświęcony by wielbić Jezusa śpiewem kolęd.

5/ Wróciliśmy do tradycyjnej formy kolędy, z wyjątkiem nowych osiedli, mamy tu na myśli osiedla AM Projekt w Bąkowie, gdzie kolędować będziemy 19 stycznia po wcześniejszy zgłoszeniu chęci przyjęcia kolędy.
19 stycznia tzw „Kolęda dodatkowa” – prosimy o zgłoszenia rodzin, które nie mogły przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie.
W tym tygodniu Msze św. od poniedziałku do piątku będą tylko o 07.00

15.01.2023 (niedziela) od 14.00
Lublewo – ul. Przyjazna, ul. Zapole, ul. Przyjazna, ul. Spokojna
Lublewo – ul. Wojska Polskiego