20.11.2022 Uroczystość Chrystusa Króla

1/ Przeżywamy uroczystość Chrystusa Króla. Za tydzień rozpoczniemy czas adwentu.

2/ Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 17.00 do 18.00.W środę o 17.45 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3/ Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. zapraszam na spotkanie we wtorek lub środę o 16.30 w Lublewie, oraz w niedzielę po Mszy św. o 13.00 w Jankowie.

4/ Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w każdą niedziele o 17.00 (gr. 1) oraz po Mszy Świętej wieczornej – ok.18.45 (gr. 2).

5/ Przed tygodniem w ramach zbiórki na rzecz chrześcijan prześladowanych zebraliśmy kwotę 1700 zł.

6/ Za tydzień kolekta będzie naszą listopadową tacą inwestycyjną. Za wszelkie ofiary składamy na rzecz parafii serdeczne podziękowania. Powoli rozpoczynamy wstępne czynności do prac związanych z nowym ogrodzeniem wokół kościoła. Te prace rozpoczniemy już w przyszłym roku. Na pierwszy etap dostaliśmy dotację z Fundacji Lotos w wysokości 40 000 zł. Składamy podziękowanie za to wsparcie dla naszej Parafii.

7/ Z wielką radością i dumą, przekazujemy wiadomość, że w XII diecezjalnym przeglądzie scholek dziecięcych – nasza scholka „Aniołki Królowej Polski” zdobyła 1 miejsce wygrywając tegoroczną „Cecyliadę”. Gratulację i podziękowania dla dzieci i zaangażowanych rodziców, a szczególne podziękowania dla prowadzących państwa Małgorzata i Pawła Szuber oraz dla opiekuna ks. Tomasza.

8/ Zespół Gospel Roch&Soul zaprasza serdecznie na koncert do kościoła w Lublewie w niedzielę 20.11.22 r. po Mszy o godz.18.00. Gwarantujemy wiele muzycznych wrażeń i wzruszeń. Przy okazji informujemy, że zespół posiada stronę na FB i zachęca do obserwowania naszej działalności muzycznej. Jeżeli, ktoś chciałby zacząć przygodę ze śpiewem gospel, to zapraszamy na próby we wtorki o godz.20 do sali Jana Pawła II przy kościele w Pręgowie.