06.11.2022 XXXII Niedziela Zwykła

1/ Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piatku od 17.00 do 18.00.

2/ W tym tygodniu nie odbędą się spotkania dla dzieci komunijnych.

3/ Dzisiaj spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się według zwykłego harmonogramu (gr. 1 godz. 17:00, gr.2 godz. 18:45).

4/ Różaniec z Wypominkami od poniedziałku do piątku o 17,30.
Wypominki w kaplicy w Jankowie Gdańskim w czwartek o 17.30.

5/ W czwartek (10.11) dzień modlitwy za wstawiennictwem św. Ojca Pio.
Po Mszy św. o 18.00 indywidualne błogosławieństwo relikwiami.

6/ W piątek (11.11) przypada Narodowe Święto Niepodległości. W tym dniu o 11.00 Msza Święta w intencji Ojczyzny.

7/ Bardzo dziękuję naszym Parafianom za poświęcony czas i pomoc w pracach porządkowych przy drzewach i grabieniu liści wokół naszej świątyni w miniony piątek i sobotę. W sposób szczególny dziękuję panu Eugeniuszowi Patoce za pomoc i użyczenie sprzętu, który bardzo usprawnił nasze prace. Za prace związane z pielęgnacją drzew zapłaciliśmy 11 700 zł,
a dzięki Waszej pomocy rachunek nie był wyższy. Bardzo dziękuję.
Dziękuję panu Stanisławowi Papisowi, który wraz z synem Krzysztofem i panem Marcinem naprawili maszty flagowe przed kościołem.

8/ Bardzo dziękuję też, za pomoc w porządkowaniu kaplicy parafianom z Jankowa. Za wykonane prace w kaplicy (nowa instalacja elektryczna, malowanie) zapłaciliśmy kwotę 30 000 zł. Podczas ostatniej tacy inwestycyjnej zebraliśmy kwotę 4900 zł. Za wszelkie ofiary składane na tace i konto parafialne składamy serdeczne podziękowania.

w Łapinie. Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń.

10/ Zmarli nasi parafianie: śp. Zdzisław Zastocki, l.60 z Jankowa,
śp. Marianna Mrozewska, l.82 z Lublewa (Msza św. pogrzebowa w środę o 09.30)
W intencji naszych zmarłych pomódlmy się – Dobry Jezu a nasz Panie…

Zapowiedzi przedślubne

2022/17 (30.10 – 06.11.2022)

Tomasz Marcin Sikora, kawaler
Parafia Św. Aniołów Stróżów w Mrzezinie

Katarzyna Góralska, panna
Parafia NMP Królowej Korony Polskiej w Lublewie Gd.