XIX Niedziela Zwykła – 07.08.2022 r.

1/ Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 17.00 do 18.00.

2/ Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 17.45.

3/ W środę (10.08) na Mszy św. o 18.00 modlić się będziemy przez wstawiennictwo św. Ojca Pio. Na zakończenie eucharystii indywidualne błogosławieństwo relikwiami św. Ojca Pio.

4/ W sobotę (13.08) przypada kolejny dzień fatimski. Nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła o 18.00.

5/ W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy odpust parafialny w kaplicy p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Jankowie Gdańskim. Mszę św. Odpustową w intencji mieszkańców Jankowa Gdańskiego o 13.00 w kaplicy w Jankowie Gdańskim poprowadzi i homilie wygłosi ks. Michał Bielan. Po Mszy Świętej wraz z Panem Sołtysem zapraszam do Świetlicy na kawę i słodki poczęstunek. Dziękuję serdecznie Panu Sołtysowi i wszystkim zaangażowanym Paniom za przygotowanie naszego świętowania w świetlicy.

6/ W tym tygodniu odeszły do Pana:
śp. Honorata Szostak, l.99
śp. Stanisław Sasak l.72 z Jankowa Gdańskiego
Wieczny odpoczynek racz naszym zmarłym dać Panie…

Zapowiedzi przedślubne

2022/14 (07 – 14.08.2022)
Kacper Wiśniewski, kawaler
Parafia NMP Królowej Korony Polskiej w Lublewie Gd.

Justyna Januszkiewicz, panna
Parafia NMP Królowej Korony Polskiej w Lublewie Gd.