V Niedziela Wielkanocna – 15.05.2022 r.

 

1/ Nabożeństwa majowe od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św., w sobotę o 18.00, niedziele o 17.30.

2/ Wczoraj i dzisiaj dzieci z naszej Parafii po raz Pierwszy przystępują do Komunii Świętej, (trzecia grupa uczyni to 04 czerwca), otoczmy je swoją modlitwą oraz ich rodziców i rodziny.
Od poniedziałku do piątku, przeżywać będziemy BIAŁY TYDZIEŃ, podczas którego zapraszamy wszystkie Dzieci Pierwszokomunijne codziennie na Msze Święte o godzinie 18:00 wraz z nabożeństwem majowym. Proszę o uczestnictwo w strojach z I Komunii oraz aby dzieci zabierały ze sobą swoje książeczki.
Modlić się szczególnie będziemy w tym tygodniu:

• w poniedziałek za rodziców i rodziców chrzestnych
• we wtorek za babcie i dziadków
• w środę o pokój na świecie
• w czwartek za rodzeństwo i całą rodzinę
• w piątek za nauczycieli, wychowawców, księży.

3/ Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do czwartku od 17.00 do 18.00, a w piątek od 17.30 do 18.00.

4/ Informuję, że dzieci z klas czwartych swoją rocznicę Pierwszej Komunii Świętej, będą miały za tydzień 22 maja na Mszy Św. o godzinie 11:00. Próba i spowiedź Św. dla dzieci w piątek o godzinie 16:00.

5/ Już teraz informuje, że w przyszłym roku Pierwsza Komunia Święta, odbędzie się w sobotę 13 maja 2023 roku
w 2 grupach – o godzinie 10:00 i 12:00
.

6/ Prace nad parkingiem parafialnym za nową plebanią są już bardzo zaawansowane, o czym można się samemu przekonać – wizytując ten teren. Tak jak informowałem koszt za wykonanie samej pracy to 30 000 zł. Materiały tzn – podsypka, suchy beton, uzupełnienie kostki, krawężników, praca koparki to również koszt kolejnych 25 000 zł. Natomiast kostka została zakupiono i zapłacona przed moim objęciem urzędu administratora. Wyrażam wdzięczność za życzliwość i pomoc dla pana Olgierda Hewelta – właściciela firmy Ol-trans. Chciałbym Was serdecznie poprosić, aby nasza taca w następną niedzielę, była tacą inwestycyjną tzn „parkingową”. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc. Bóg zapłać.

7/ Bardzo dziękuję Rodzicom Dzieci Komunijnych którzy bardzo aktywnie włączyli się w przygotowania do uroczystości komunijnej