III Niedziela Adwentu – 12 grudnia 2021 r.

1/ Msze Święte roratnie od poniedziałku do piątku o 6.30, w sobotę o 8.00. Zapraszam szczególnie dzieci z lampionami.

2/ W ramach akcji Caritas – Wigilijne dzieło pomocy Dzieciom dostępne są świece na stół Wigilijny w cenie 6 zł. W tym czasie parafia i sołectwo pragniemy nieść pomoc najbardziej potrzebującym parafianom i mieszkańcom naszych miejscowości. W sklepie Lewiatan przy kasie jest koszyk w którym można zostawiać produkty z których przygotujemy świąteczne paczki.

3/ Już po raz drugi, Nasza Parafia przystąpiła do świątecznej akcji „Paczuszka dla maluszka”. Do 21 grudnia, zbierane będą w Naszym Kościele dary, które zostaną przekazane do Domu Samotnej Matki Caritas w Gdańsku Matemblewie. Wiek dzieci 0 – 10 lat. Zbieramy m.in. chemię, pampersy, słodycze, zabawki, książki i ubranka nowe lub w dobrym stanie. Zachęcamy do zabrania bombki do domu i powieszenia na wigilijnym drzewku. Więcej informacji na stronie Naszej Parafii.

4/ Opłatek wigilijny dostępny za dobrowolna ofiarę przy wyjściu z kościoła, w zakrystii. Opłatek dostępny również u pani Ewy Patoki w sklepie, u Państwa Król w Bielkowie, W Jankowie u Szafarza Pana Piotra i u pana Sołtysa.

5/ Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 17.00 – 18.00. W środę adorację rozpoczniemy nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6/ Kandydatów do bierzmowania zapraszam we wtorek na 18.00 na Msze Św. a potem na spotkanie opłatkowe do salki.

7/ Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” (Niedziela w cenie 8 zł.).

8/ Za tydzień taca inwestycyjna. Za wszelkie ofiary składane na tace i na konto parafialne – serdeczne Bóg zapłać.

9/ Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Maryi.

10/ Do wieczności odszedł śp. Stefan Krysztofiak l.75 z ul. Wybickiego w Bąkowie – Dobry Jezu a nasz Panie, daj Mu wieczne spoczywanie.