XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 07 listopada 2021 r.

 

1/ Różaniec z Wypominkami od poniedziałku do piątku o 17.30. W piątek na zakończenie wypominek odmówimy różaniec za wszystkich wiernych zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół, parafian i za dusze w czyśćcu cierpiące.

2/ Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 17.00 – 17.30. W środę adorację o rozpoczniemy nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3/ Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. zapraszam na spotkanie we wtorek lub środę o 16.30 w Lublewie, oraz w niedzielę po Mszy św. o 13.15 w Jankowie. Pani, która szyje alby przyjedzie 20.11 (sobota) i będzie brała miary na alby między 09.30 a 10.00.

4/ Kandydatów do bierzmowania zapraszam na spotkanie we wtorek na 18.30.

5/ W środę z racji 10 dnia miesiąca, na wieczornej Eucharystii modlimy się za wstawiennictwem św. Ojca Pio, na zakończenie Mszy św. indywidualne błogosławieństwo relikwiami.

6/ W czwartek przypada Narodowe Święto Niepodległości. W tym dniu Msze święte będą o 09.00, 10.30 i 18.00. Z okazji Święta Niepodległości o 19.00 w kościele św. Floriana w Kolbudach koncert chóru Camerata Santa Cecilia.

7/ W przyszłą sobotę zapraszam na Czyn Parafialny. Serdecznie proszę o pomoc przy jesiennych porządkach – grabienia liści wokół naszej świątyni. Zaczynamy w sobotę o 9.00. Po zakończeniu zapraszam na Plebanie na herbatę, kawę i ciasto.

8/ Caritas prosi o zbiórkę rękawiczek, czapek, szalików dla osób potrzebujących. Przygotowaną i zapakowaną odzież należy dostarczyć na Parafię, do Pani Sołtys Doroty Repeć lub przesłać pocztą do: Centrum Wolontariatu Caritas AG, al. Niepodległości 778, 81-805 Sopot. Zbiórka potrwa do 10 grudnia i część zebranych rękawic zostanie przekazana w formie świątecznych paczek.

9/ Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy zaangażowali się w przygotowania Mszy Świętej na cmentarzu w uroczystość Wszystkich Świętych.

10/ Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli”.

11/ Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Maryi.