XXXI Niedziela Zwykła- 31 października 2021 r.

Rocznica Poświęcenia Kościoła

1/ 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w tym dniu będą:
7.30 (w Jankowie), 9.00, 10.30 w kościele w Lublewie.
O 12.00 Msza św. i procesja na Cmentarzu Parafialnym.
W Uroczystość Wszystkich Świętych nie będzie Mszy Świętej wieczornej o 18.00.

2/ W związku z uroczystością Wszystkich Świętych możemy uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych przez cały listopad.

3/ Różaniec z Wypominkami od wtorku do piątku o 17.30.

4/ Adoracja Najświętszego Sakramentu od wtorku do piątku od 17.00 – 17.30. W czwartek adoracja po Mszy św. wieczornej. W środę adorację rozpoczniemy nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5/ Kandydatów do bierzmowania zapraszam na spotkanie organizacyjne przed wyjazdem do Swarzewa we wtorek na 18.30.

6/ W tym tygodniu nie będzie spotkań dla Dzieci Komunijnych.

7/ W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:
I czwartek – modlimy się o dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne. W Jankowie Msza św. o godz. 16.30, okazja do spowiedzi od 16.00. W Lublewie Msza św. o godz. 18.00, po Mszy św. zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 24.00 w intencji świętości kapłanów, osób zakonnych i konsekrowanych oraz z prośbą o nowe święte powołania, o 23.00 Godzina Święta.
I piątek – oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Okazja do spowiedzi w Lublewie od 16.30. Msza św. o 18.00 w intencji osób uzależnionych.
I sobota – nabożeństwo I sobót rozpoczniemy o godz. 07.30. W sobotę w godzinach przedpołudniowych odwiedzę chorych z Komunią św.

8/ Caritas prosi o zbiórkę rękawiczek, czapek, szalików dla osób potrzebujących. Przygotowaną i zapakowaną odzież należy dostarczyć na Parafię, do Pani Sołtys Doroty Repeć lub przesłać pocztą do: Centrum Wolontariatu Caritas AG, al. Niepodległości 778, 81-805 Sopot. Zbiórka potrwa do 10 grudnia i część zebranych rękawic zostanie przekazana w formie świątecznych paczek.

9/ Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli”.

10/ Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Maryi.