XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 24 października 2021 r.

1/ Obchodzimy dziś w kościele 95 Światowy Dzień Misyjny pod hasłem „Spotkaliśmy Jezusa, więc głosimy”.

2/ Nabożeństwa Różańcowe od poniedziałku do piątku o 17.30, a w sobotę o 7.30.
W niedzielę będziemy odmawiać dziesiątek różańca w ramach dziękczynienia na każdej Mszy św. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci (szczególnie dzieci komunijne) we wtorki i środy o 16.30. Zachęcam do odmawiania różańca w rodzinach.

3/ Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 17.00 – 17.30.
W środę adorację rozpoczniemy nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4/ Kandydatów do bierzmowania zapraszam na spotkanie we wtorek na 18.30 i 19.30.

5/ Przy wyjściu z kościoła wyłożone zostały kartki na wypominki. Wypominki będziemy odmawiać od 2 listopada podczas różańca o 17.30. Kartki można składać w zakrystii.

6/ W przyszły poniedziałek przypada 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w tym dniu będą o 7.30 (w Jankowie), 9.00, 10.30 w kościele w Lublewie. O 12.00 Msza św. i procesja na Cmentarzu Parafialnym.
We Wszystkich Świętych nie będzie mszy świętej wieczornej o 18.00
.

7/ W ramach tacy inwestycyjnej zebraliśmy kwotę 2700 zł. Za wszelkie ofiary serdeczne Bóg zapłać.

8/ Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli”.

9/ Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Maryi – Matki Bożej Różańcowej na każdy dzień.