XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 września 2021 r.

1/ W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy:
Poniedziałek – św. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
Wtorek – św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
Czwartek – św. Ojca Pio z Pietrelciny.

2/ Ojciec Marek – misjonarz z Tanzanii prosił o przekazanie podziękowań za modlitwę i wielka hojność na rzecz jego misji. Wspomogliśmy ją kwotą 5370 zł.

3/ Dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. zapraszam na spotkanie we wtorek lub środę o 16.30 w Lublewie, oraz w niedzielę po Mszy św. o 13.15 w Jankowie.

4/ Młodzież klas I szkoły ponadpodstawowej zapraszam do zgłaszania się w celu zapisania na listę kandydatów do bierzmowania. Pierwsze spotkanie będzie 21.09 (wtorek) o 18.30. Spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania 19.09 (niedziela) o 17.00.

5/ Siostry Izabela i Magdalena zapraszają Młodzież, która przyjęła sakrament bierzmowania na spotkanie grupy młodzieżowej we wtorek na 19.30, na starej plebani.

6/ Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 17.15 do 18.00.
W środę adorację rozpoczniemy nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

7/ W przyszłą niedzielę w całej Polsce odbędzie się liczenie wiernych obecnych w kościele i przystępujących do komunii św.

8/ Kancelaria parafialna czynna bezpośrednio po mszy św. wieczornej.

9/ Składam serdeczne podziękowania za wszelkie złożone dzisiaj ofiary jak i te na konto internetowe.

Konto bankowe parafii:
Nazwa banku: Bank PKO SA O/Gdańsk
Nr rachunku : 67 1240 5400 1111 0010 3860 5470

10/ O.S.P Lublewo Gdańskie prowadzi zbiórkę na zakup i wyposażenie samochodu. Zbiórkę można wesprzeć na stronie zrzutka.pl.

11/ Niech Boże błogosławieństwo i opieka Matki Bożej prowadzą nas w nowym tygodniu.

12/ W tym tygodniu odszedł do Pana śp. Edmund Filipski l.79 z Lublewa z ul. Wrzosowej.
Dobry Jezu a nasz Panie…