XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 lipca 2021 r.

POWITANIE GOŚCI

Serdecznie witam wszystkich gości wakacyjnych i zapraszam do udziału w nabożeństwach. Parafianom udającym się na zasłużony odpoczynek życzę dobrej pogody , wielu wrażeń oraz szczęśliwego powrotu. W przyszłą niedzielę 1.08. Msza św. o godz. 12.00 będzie sprawowana w int. Rodzin przyjmujących w swoich domach obraz M. Bożej Pielgrzymującej.

PRASA KATOLICKA

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli.

PODZIĘKOWANIA

Bóg zapłać za wszystkie modlitwy w intencji naszej parafii. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie złożone dzisiaj ofiary. Bóg zapłać za ofiary złożone na spłatę kredytu, w ubiegłym tygodniu 10 rodzin złożyło takie ofiary.

Konto bankowe parafii:
Nazwa banku: Bank PKO SA O/Gdańsk
Nr rachunku : 67 1240 5400 1111 0010 3860 5470

ŻYCZENIA

Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzili swoje Urodziny, Imieniny czy Jubileusze składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia, wszelkiej pomyślności.

ZAPOWIEDZI

Daria Galikowska z Jankowa i Adam Łytkowski z Kolbud.