XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 lipca 2021 r.

POWITANIE GOŚCI

Serdecznie witam wszystkich gości wakacyjnych i zapraszam do udziału w nabożeństwach. Parafianom udającym się na zasłużony odpoczynek życzę dobrej pogody , wielu wrażeń oraz szczęśliwego powrotu. W poniedziałek i piątek nie będzie Mszy św. o 07.00.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

Bóg zapłać za wszystkie modlitwy w intencji naszej parafii. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie złożone dzisiaj ofiary. Bóg zapłać za ofiary złożone na spłatę kredytu, w ubiegłym tygodniu 13 rodzin złożyło takie ofiary.

Konto bankowe parafii:
Nazwa banku: Bank PKO SA O/Gdańsk
Nr rachunku : 67 1240 5400 1111 0010 3860 5470

Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzili swoje Urodziny, Imieniny czy Jubileusze składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia, wszelkiej pomyślności.

Patryk Brodowicz z Buszkowa i Wiktoria Garska z Lublewa
Daria Galikowska z Jankowa i Adam Łytkowski z Kolbud.