XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11 lipca 2021 r.

POWITANIE GOŚCI

Serdecznie witam wszystkich gości wakacyjnych i zapraszam do udziału w nabożeństwach. Parafianom udającym się na zasłużony odpoczynek życzę dużo słońca i wielu wrażeń oraz szczęśliwego powrotu. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

CZUWANIE FATIMSKIE

We wtorek 13 lipca zapraszam na czuwanie z Matką Boską Fatimską, które rozpoczniemy o godz. 17.30 modlitwą różańcową, następnie sprawowana będzie Msza św, którą zakończymy Apelem Jasnogórskim.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

Bóg zapłać za wszystkie modlitwy w intencji naszej parafii. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie złożone dzisiaj ofiary. Bóg zapłać za ofiary złożone na spłatę kredytu, w ubiegłym tygodniu 15 rodzin złożyło takie ofiary.

Konto bankowe parafii:
Nazwa banku: Bank PKO SA O/Gdańsk
Nr rachunku : 67 1240 5400 1111 0010 3860 5470

Patryk Brodowicz z Buszkowa i Wiktoria Garska z Lublewa.