XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 04 lipca 2021 r.

POWITANIE GOŚCI

Serdecznie witam wszystkich gości wakacyjnych i zapraszam do udziału w nabożeństwach. Parafianom udającym się na zasłużony odpoczynek życzę dużo słońca i wielu wrażeń oraz szczęśliwego powrotu. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

ŚWIĘTY O. PIO

W sobotę 10 lipca zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu i Mszę św. ku czci św. o. Pio. Adoracja od godz. 16.00 Msza św. o 17.00. Na zakończenie błogosławieństwo relikwiami.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

Bóg zapłać za wszystkie modlitwy w intencji naszej parafii. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie złożone dzisiaj ofiary. Bóg zapłać za ofiary złożone na spłatę kredytu, w ubiegłym tygodniu 12 rodzin złożyło takie ofiary. Dzisiaj zbiórka do puszki na sprzątanie kościoła.

Konto bankowe parafii:
Nazwa banku: Bank PKO SA O/Gdańsk
Nr rachunku : 67 1240 5400 1111 0010 3860 5470

Paweł Konsik z Bąkowa i Agnieszka Piechocka z Gdańska
Szymon Pietrzak z Lublewa i Anna Lubera z Lublewa
Joanna Rynwelska z Lublewa i Marcin Ryngwelski z Lublewa
Patryk Brodowicz z Buszkowa i Wiktoria Garska z Lublewa.