XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 czerwca 2021 r.

POWITANIE GOŚCI

Serdecznie witam wszystkich gości wakacyjnych i zapraszam do udziału w nabożeństwach. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. Parafianom udającym się na zasłużony odpoczynek życzę dużo słońca i wielu wrażeń oraz szczęśliwego powrotu.

DNI EUCHARYSTYCZNE

W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: I – czwartek – modlimy się o dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne. W Jankowie Msza św. o godz. 17.00 okazja do spowiedzi od 16.30. W Lublewie po Mszy św. o godz. 18.00 adoracja do północy, o 23.00 Godzina święta. I piątek – oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Okazja do spowiedzi w Lublewie od 17.00. Msza św. o 18.00 w intencji osób uzależnionych. W piątek w godzinach przedpołudniowych odwiedzę chorych z Komunią św. I sobota – nabożeństwo I sobót rozpoczniemy o godz. 07.30.

UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła obchodzić będziemy we wtorek 29 czerwca. Msze święte tego dnia o 7:00 i 18:00. Kolekta przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

OBRAZ MATKI BOŻEJ PIELGRZYMUJĄCEJ

W czwartek 1 lipca na godz. 18.00 zapraszam na Mszę św. w intencji Rodzin przyjmujących w swoich domach obraz Matki Bożej Pielgrzymującej.

PRASA KATOLICKA

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

PODZIĘKOWANIA

Bóg zapłać za wszystkie modlitwy w intencji naszej parafii. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie złożone dzisiaj ofiary. Bóg zapłać za ofiary złożone na spłatę kredytu, w ubiegłym tygodniu 10 rodzin złożyło takie ofiary. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na sprzątanie kościoła.

Konto bankowe parafii:
Nazwa banku: Bank PKO SA O/Gdańsk
Nr rachunku : 67 1240 5400 1111 0010 3860 5470

ŻYCZENIA

Wszystkim, którzy w najbliższym czasie będą obchodzili swoje Urodziny, Imieniny czy Jubileusze składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia, wszelkiej pomyślności.

ZAPOWIEDZI

Paweł Konsik z Bąkowa i Agnieszka Piechocka z Gdańska
Szymon Pietrzak z Lublewa i Anna Lubera z Lublewa.

ZMARLI

Śp. Ryszard Markowski l. 81 z Lublewa.