XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 czerwca 2021 r.

I KOMUNIA ŚW. I SAKRAMENT BIERZMOWANIA

W tym roku poszczególne grupy dzieci przeżywają swoją uroczystość I Komunii św. we wszystkie niedziele czerwca o godz. 10.30, dlatego proszę, aby tę Mszę św. pozostawić dla dzieci i ich rodzin. Za tydzień ostatnia grupa. Próba dla dzieci we wtorek i środę godz. o 16.00. Spotkanie dla uczniów klas ósmych, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do bierzmowania we wtorek o godz. 17.00 w domu parafialnym.

UROCZYSTOŚĆ ŚW. JANA CHRZCICIELA

Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela obchodzić będziemy w czwartek, 24 czerwca. Msze święte tego dnia o 7:00 i 18:00.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Msza św. na zakończenie roku szkolnego w piątek o godz. 18.00.

PRASA KATOLICKA

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli oraz Małego Gościa Niedzielnego.

PODZIĘKOWANIA

Bóg zapłać za wszystkie modlitwy w intencji naszej parafii. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie złożone dzisiaj ofiary. Bóg zapłać za ofiary złożone na spłatę kredytu, w ubiegłym tygodniu 13 rodzin złożyło takie ofiary.

Konto bankowe parafii:
Nazwa banku: Bank PKO SA O/Gdańsk
Nr rachunku : 67 1240 5400 1111 0010 3860 5470

ŻYCZENIA

Wszystkim, którzy w najbliższym czasie będą obchodzili swoje Urodziny, Imieniny czy Jubileusze składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia, wszelkiej pomyślności.

ZAPOWIEDZI

Mateusz Czaja z Bielkówka i Dżesika Blicharz z Bielkówka
Paweł Konsik z Bąkowa i Agnieszka Piechocka z Gdańska.