X NIEDZIELA ZWYKŁA – 06 czerwca 2021 r.

NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

Zapraszam na nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. wieczornej.

OKTAWA BOŻEGO CIAŁA

Przez całą oktawę Bożego Ciała do czwartku włącznie po wieczornej Mszy św. a w niedzielę po Mszy o godz. 12.00 będą się odbywały procesje z Najświętszym Sakramentem. Zachęcam do udziału w tych nabożeństwach zwłaszcza dzieci, które w tym roku przyjęły I Komunię Świętą. W czwartek na zakończenie oktawy po procesji odbędzie się poświęcenie wianków i ziół. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Msze św. o 07.00 i 18.00.

SPOTKANIA

Spotkanie dla młodzieży, która przyjmie sakrament bierzmowania w poniedziałek, wtorek, środę i piątek II klasa o godz. 17.00, a I klasa o 19.00 oraz w czwartek, sobotę i niedzielę obie grupy po wieczornej Mszy św. W związku z bierzmowaniem próba dla ministrantów w sobotę o godz. 09.00. W czwartek 10 czerwca Msza św. ku czci św. O. Pio po Mszy błogosławieństwo relikwiami.

I KOMUNIA ŚW.

W tym roku poszczególne grupy dzieci będą przeżywały swoją uroczystość I Komunii św. we wszystkie niedziele czerwca o godz. 10.30, dlatego proszę, aby tę Mszę św. pozostawić dla dzieci i ich rodzin.

PRASA KATOLICKA

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

PODZIĘKOWANIA

Bóg zapłać za wszystkie modlitwy w intencji naszej parafii. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie złożone dzisiaj ofiary. Bóg zapłać za ofiary złożone na spłatę kredytu, w ubiegłym tygodniu 10 rodzin złożyło takie ofiary.

Konto bankowe parafii:
Nazwa banku: Bank PKO SA O/Gdańsk
Nr rachunku : 67 1240 5400 1111 0010 3860 5470

ŻYCZENIA

Wszystkim, którzy w najbliższym czasie będą obchodzili swoje Urodziny, Imieniny czy Jubileusze składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia, wszelkiej pomyślności.