NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ – 30 maja 2021 r.

UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA

W czwartek 3 czerwca przeżywać będziemy Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. w Lublewie o 07.45.00, 9.00, po tej Mszy św. wyruszy Procesja Eucharystyczna. Msza św. bezpośrednio po zakończeniu procesji oraz Msza św. o godz. 18.00. Jankowie ok. 13.00. W tym roku trasa procesji : z kościoła ul. Kościelną, przy starej plebani I ołtarz – mieszkańcy Jankowa, dalej ul. Strażacką, Szkolną/ na Szkolnej II Ołtarz- odpowiedzialni mieszkańcy Bielkowa/ Polną, Kopernika, Wybickiego/przy sklepie Patoka III Ołtarz – mieszkańcy Bąkowa, powrót do kościoła / IV przy kościele – mieszkańcy Lublewa/. Zapraszam dzieci do noszenia poduszek oraz dziewczynki do sypania kwiatków. Próba sypania kwiatków w poniedziałek, wtorek i środę o 17.00. Zapraszam na procesje w czasie Oktawy Bożego Ciała, w dni powszednie do wieczornej Mszy św. w niedzielę po Mszy o godz. 12.00.

NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy codziennie po Mszy św. wieczornej.

DNI EUCHARYSTYCZNE

I piątek – oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Okazja do spowiedzi w Lublewie od 16.30. Msza św. o 18.00 w intencji osób uzależnionych. W piątek w godzinach przedpołudniowych odwiedzę chorych z Komunią św.
I sobota – nabożeństwo I sobót rozpoczniemy o godz. 07.30 modlitwą różańcową o 08.00 Msza św. W sobotę dodatkowa Msza św. o godz. 07.00.

SPOTKANIA

Spotkanie dla ministrantów we wtorek o godz. 19.00. Obecność obowiązkowa.
Spotkanie dla młodzieży klas I w poniedziałek o 18.00 w kościele.
1 czerwca o godz. 18.30 Msza św. w int. Rodzin przyjmujących obraz M. Bożej Pielgrzymującej.

I KOMUNIA ŚW.

W tym roku poszczególne grupy dzieci będą przeżywały swoją uroczystość I Komunii św. we wszystkie niedziele czerwca o godz. 10.30, dlatego już dziś proszę, aby tę Mszę św. pozostawić dla dzieci i ich rodzin.

PRASA KATOLICKA

Zachęcam do nabycia i czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

PODZIĘKOWANIA

Bóg zapłać wszystkie modlitwy w intencji naszej parafii. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie złożone dzisiaj ofiary. Bóg zapłać za ofiary złożone na spłatę kredytu, w ubiegłym tygodniu 8 rodzin złożyło takie ofiary.

Konto bankowe parafii:
Nazwa banku: Bank PKO SA O/Gdańsk
Nr rachunku : 67 1240 5400 1111 0010 3860 5470

ŻYCZENIA

Wszystkim, którzy w najbliższym czasie będą obchodzili swoje Urodziny, Imieniny czy Jubileusze składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia, wszelkiej pomyślności.

ZAPOWIEDZI

Maja Florczak z Bąkowa i Paweł Małek z Olsztynka