WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE – 16 maja 2021 r.

NABOŻEŃSTWO MAJOWE

Zapraszam na nabożeństwa majowe, które odprawiamy w dni powszednie o 20.30, a w niedziele po Mszy św. wieczornej. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do Nabożeństwa Majowego. Po Mszy św. zapraszam na nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Św. W sobotę czuwanie do 22.00. Przypominam że kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

PRASA KATOLICKA

Zachęcam do nabycia i czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

PODZIĘKOWANIA

Bóg zapłać za wszystkie modlitwy w intencji naszej parafii. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na spłatę kredytu, w ubiegłym tygodniu 13 rodzin złożyło takie ofiary.

Konto bankowe parafii:
Nazwa banku: Bank PKO SA O/Gdańsk
Nr rachunku : 67 1240 5400 1111 0010 3860 5470

ŻYCZENIA

Wszystkim, którzy w najbliższym czasie będą obchodzili swoje Urodziny, Imieniny czy Jubileusze składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia, wszelkiej pomyślności.

ZAPOWIEDZI

Daniel Skowroński z Lublewa i Paulina Kwiecień z Lublewa
Maja Florczak z Bąkowa i Paweł Małek z Olsztynka

ZMARLI

Śp. Wiesław Spat l. 46 z Bąkowa
Śp. Anna Litwin l. 85 z Bielkowa pogrzeb poniedziałek o 14.00