WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE – 16 maja 2021 r.

NABOŻEŃSTWO MAJOWE

Zapraszam na nabożeństwa majowe, które odprawiamy w dni powszednie o 20.30, a w niedziele po Mszy św. wieczornej. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do Nabożeństwa Majowego. Po Mszy św. zapraszam na nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Św. W sobotę czuwanie do 22.00. Przypominam że kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

Zachęcam do nabycia i czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

Bóg zapłać za wszystkie modlitwy w intencji naszej parafii. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na spłatę kredytu, w ubiegłym tygodniu 13 rodzin złożyło takie ofiary.

Konto bankowe parafii:
Nazwa banku: Bank PKO SA O/Gdańsk