NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 04 kwietnia 2021 r.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA

Z okazji Świąt Wielkanocnych składam wszystkim parafianom oraz gościom najserdeczniejsze życzenia : pragnę życzyć wszystkim zmartwychwstania ducha i umocnienia wiary. Niech Zmartwychwstały Pan ogarnie swoim Miłosierdziem wszystkie trudne sprawy naszego życia, Pamiętajmy, aby radością, nadzieją i miłością, którą przynosi nam zmartwychwstały Chrystus, dzielić się z innymi.

DRUGI DIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

W drugi dzień świąt Msze św. tak jak w niedzielę. Msze św. odprawiane będą tak jak w niedzielę : 07.45, 09.00, 10.30, 12.00 i 18.00 w Lublewie, o 13.15 w Jankowie. Zbiórka do puszek przed kościołem na uczelnie katolickie .

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA

Za tydzień, w II Niedzielę Wielkanocną, Niedzielę Miłosierdzia Bożego, można otrzymać odpust zupełny przez pobożną praktykę ku czci Bożego Miłosierdzia. Zapraszam codziennie na Nowennę do Bożego Miłosierdzia o 17.30 oraz w Niedzielę na 15.00 na nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia. Za tydzień patronalne święto Caritas i początek Tygodnia Miłosierdzia. Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Gdańskiej Caritas.

SPOTKANIA

W sobotę 10 kwietnia od godz. 16.00 zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu oraz nabożeństwo ku czci św. Pio z błogosławieństwem relikwiami św. Pio.

PRASA KATOLICKA

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli.

PODZIĘKOWANIA

Bóg zapłać wszystkie modlitwy w intencji naszej parafii. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie złożone ofiary. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na Triduum Paschalne i Święta Zmartwychwstania Pańskiego, przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, posprzątanie kościoła, dziękuję służbie liturgicznej ołtarza, ministrantom, dziękuję za oprawę muzyczną Triduum Paschalnego. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się byśmy mogli dobrze przeżyć ten Wielki Tydzień. Bóg zapłać za złożone ofiary i dary dla ubogich, obdarowaliśmy 13 osób.

Konto bankowe parafii:
Nazwa banku: Bank PKO SA O/Gdańsk
Nr rachunku : 67 1240 5400 1111 0010 3860 5470

ŻYCZENIA

Wszystkim, którzy w najbliższym czasie będą obchodzili swoje Urodziny, Imieniny czy Jubileusze składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia, wszelkiej pomyślności.