XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15 listopada 2020 r.

GODZINY MSZY ŚWIĘTYCH

Msze św. w niedzielę w Lublewie o 07.45, 09.00, 10.30, 12.00 i 18.00. W kaplicy w Jankowie o 13.15. W sobotę w Lublewie Msza św. niedzielna o 18.30. W dni powszednie Msze św. o 06.30 i 18.00. W sobotę o 08.00. Godzinki o NMP w niedzielę o 07.20 Zachęcam codziennie do Adoracji Najświętszego Sakramentu w godz. od 17.00 do 18.00.

MODLITWA ZA ZMARŁYCH

Zapraszam na modlitwę za naszych zmarłych wymienianych w wypominkach w Lublewie we wtorki listopada o godz. 17.00.

NOWENNA PRZED ŚWIĘTEM CHRYSTUSA KRÓLA

Zapraszam na Nowennę przed Uroczystością Chrystusa Króla. O godz. 17.15 I część różańca. O godz. 18.00 Msza św. Po Mszy św. różaniec – II część, o 19.30 – III część różańca, o 20.15 – IV część. Pragniemy przepraszać Boga za wszystkie grzech mieszkańców naszej parafii i odnowić akt intronizacji Jezusa Chrystusa Króla w naszych rodzinach i całej parafii. Serdecznie zapraszam.

CMENTARZ

Opiekunom grobów i miejsc zarezerwowanych na naszym cmentarzu, przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, po dwudziestu latach kończy się prawo do posiadanego miejsca, grobu na cmentarzu. W celu przedłużenia tego prawa na kolejne lata proszę o przychodzenie do biura parafialnego.

INTENCJE

Można już zamawiać intencje Mszy św. na 2021 rok oraz Msze św. gregoriańskie.

KALENDARZ LITURGICZNY

W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy w poniedziałek NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia. we wtorek św. Elżbiety Węgierskiej, w środę bł. Karoliny, w piątek św. Rafała Kalinowskiego, w sobotę Ofiarowanie NMP.

Zachęcam do nabycia i czytania prasy katolickiej, jest nowy numer Gościa Niedzielnego.

Bóg zapłać za wszystkie modlitwy w intencji naszej parafii. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie złożone dzisiaj ofiary. Bóg zapłać za ofiary na spłatę kredytu, na jedną rodzinę rocznie przypada 120 zł. W ubiegłym tygodniu 18 rodzin złożyło ofiary. Bardzo dziękuje Panom oraz lektorom i ministrantom za pomocy przy grabieniu liści przy kościele.
Opłatek wigilijny będzie można otrzymać w kancelarii, w kościele, w kaplicy oraz w sklepie u Pani Ewy Patoka. Znakiem jedności z potrzebującymi niech będzie świeca Caritas. Małe świece w cenie 8 zł, duże 20 zł można nabyć w przy wyjściu z kościoła oraz w zakrystii.

Konto bankowe parafii:
Nazwa banku: Bank PKO SA O/Gdańsk