XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 04 października 2020 r.

GODZINY MSZY ŚWIĘTYCH

Msze św. w niedzielę w Lublewie o 07.45, 09.00, 10.30, 12.00 i 18.00. W kaplicy w Jankowie o 13.15. W sobotę w Lublewie Msza św. niedzielna o 18.30. W dni powszednie Msze św. o 06.30 i 18.00. W sobotę o 08.00. Godzinki o NMP w niedzielę o 07.20.

NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE

Zapraszam na nabożeństwa różańcowe dzieci, młodzież i dorosłych od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.

DZIEŃ PAPIESKI

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XX Dzień Papieski, przed kościołem obędzie się zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Fundacja wspomaga zdolne dzieci z ubogich rodzin.

KALENDARZ LITURGICZNY

W poniedziałek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, w środę NMP Różańcowej. Młodzież I klas szkół średnich, która chce przyjąć sakrament bierzmowania proszę o zapisywanie się w zakrystii.

SPOTKANIA

Spotkanie dla dzieci, które przygotowują się do I komunii św. w przyszłą niedzielę w Lublewie po Mszy św. o 10.30 i w Jankowie po Mszy św. o 13.15. Spotkanie dla młodzieży, która przyjmie sakrament bierzmowania w poniedziałek o 18.45 w kościele. Spotkanie dla ministrantów i kandydatów w sobotę o 10.00. Bardzo serdecznie zapraszam chłopców, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu o zgłaszanie się. Próba chórku w niedzielę o 10.00. Można zamawiać intencje Mszy św. na 2021 rok.

PRASA KATOLICKA

Zachęcam do nabycia i czytania prasy katolickiej, jest nowy numer Gościa Niedzielnego.

PODZIĘKOWANIA

Bóg zapłać za wszystkie modlitwy w intencji naszej parafii. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie złożone dzisiaj ofiary. Bóg zapłać za ofiary na spłatę kredytu, na jedną rodzinę rocznie przypada 120 zł. W ubiegłym tygodniu 8 rodzin złożyło ofiary. Dzisiaj zbiórka do puszek na sprzątanie kościoła.

Konto bankowe parafii:
Nazwa banku: Bank PKO SA O/Gdańsk
Nr rachunku : 67 1240 5400 1111 0010 3860 5470

ŻYCZENIA

Wszystkim, którzy w najbliższym czasie będą obchodzili swoje Urodziny, Imieniny czy Jubileusze składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia, wszelkiej pomyślności.

ZAPOWIEDZI

Tamara Krygier z Gdańska i Marek Kluk z Lublewa
Ewelina Puziuk z Lublewa i Patryk Matynia z Lublewa

ZMARLI

Śp. Krzysztof Gradus l. 65 z Bąkowa