NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 21 kwietnia 2019 r.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA

Z okazji Świąt Wielkanocnych składam wszystkim parafianom o gościom najserdeczniejsze życzenia : Niech Zmartwychwstały Pan ogarnie swoim Miłosierdziem wszystkie trudne sprawy naszego życia, niech udzieli swojej łaski wszystkim szukającym prawdy, przebaczenia i miłości. Niech Boży pokój i prawdziwa radość zagości w naszych sercach, rodzinach, miejscach nauki i pracy.

DRUGI DIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

W drugi dzień świąt Msze św. tak jak w niedzielę. Dodatkowa Msza św. o godz. 12.30. Zbiórka do puszek przed kościołem na uczelnie katolickie.

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA

Za tydzień, w II Niedzielę Wielkanocną, Niedzielę Miłosierdzia Bożego, można otrzymać odpust zupełny przez pobożną praktykę ku czci Bożego Miłosierdzia. Dlatego bardzo serdecznie zapraszam na Mszę św. o godz. 15.00, nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia, a po Mszy św. zapraszam na spotkanie przy kawie. Za tydzień patronalne święto Caritas i początek Tygodnia Miłosierdzia. Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Gdańskiej Caritas.

SPOTKANIA

W czwartek nabożeństwo różańcowe o 17.30. Spotkanie dla dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. w środę, czwartek i piątek w kościele w Lublewie o godz. 18.30. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w niedzielę po mszy św. o godz. 18.00. Spotkanie dla ministrantów sobotę o godz. 10.00. Chórku dziecięcego w niedzielę o 10.30.

PRASA KATOLICKA

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego.

PODZIĘKOWANIA

Bóg zapłać wszystkie modlitwy w intencji naszej parafii. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie złożone ofiary. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na Triduum Paschalne i Święta Zmartwychwstania Pańskiego, przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, posprzątanie kościoła, dziękuję panom szafarzom, służbie liturgicznej ołtarza, ministrantom, Paniom i Panom za czytania i komentarze, zespołowi muzycznemu za śpiew w czasie Triduum Paschalnego. Dziękuję za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego oraz wszystkim, którzy przyczynili się byśmy mogli dobrze przeżyć ten Wielki Tydzień.

ŻYCZENIA
Wszystkim, którzy w najbliższym czasie będą obchodzili swoje Urodziny, Imieniny czy Jubileusze składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia, wszelkiej pomyślności.
ZAPOWIEDZI

Michał Pilch z Bąkowa i Anna Schmidt z Gdyni