XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02 września 2018 r.

 

Nic nie wchodzi z zewnątrz w człowieka, co mogłoby uczynić go nieczystym; lecz co wychodzi z człowieka, to czyni człowieka nieczystym

NOWY ROK SZKOLNY

Jutro rozpoczynamy nowy rok szkolny, Msza św. na rozpoczęcie nowego roku w poniedziałek o godz. 18.00 oraz we wtorek o 08.15 w Lublewie oraz w czwartek o 17.00 w Jankowie, po Mszach św. poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

I KOMUNIA ŚW.

Rodziców dzieci, które przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej, a jeszcze tego nie uczynili zapraszam do składania formularza zgłoszeniowego w zakrystii lub kancelarii.

DNI EUCHARYSTYCZNE

W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: I – czwartek – modlimy się o dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne. W Jankowie Msza św. o godz. 17.00 okazja do spowiedzi od 16.30. W Lublewie na 17.30 w czwartek zapraszam na modlitwę różańcową. I piątek – oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Okazja do spowiedzi w Lublewie od 16.30. Msza św. o godz. 18.00, po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
W godzinach przedpołudniowych odwiedzę chorych z komunią św.
W sobotę święto Narodzenia NMP, zapraszam na Mszę św. o godz. 08.00.

SPOTKANIA

Spotkanie dla ministrantów i kandydatów w sobotę o 10.00. Bardzo serdecznie zapraszam chłopców, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu o zgłaszanie się w zakrystii.
Zapraszam serdecznie na próbę chórku w sobotę o godz. 11.00.

INTENCJE

Można już zamawiać intencje Mszy św. na przyszły 2019 rok. Można zamawiać nie tylko intencje za zmarłych, ale również we wielu różnych sprawach, prośbach, podziękowaniach oraz Msze św. gregoriańskie.

PRASA KATOLICKA

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego.

PODZIĘKOWANIA

Bóg zapłać za wszystkie modlitwy w intencji naszej parafii. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na cele inwestycyjne. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na spłatę kredytu za wykonanie ogrzewania w kościele. W ubiegłym tygodniu 6 rodzin złożyło ofiary. Dzisiaj zbiórka do puszki na sprzątanie kościoła.

ŻYCZENIA
Wszystkim, którzy w najbliższym czasie będą obchodzili swoje Urodziny, Imieniny czy Jubileusze składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia, wszelkiej pomyślności.
ZAPOWIEDZI

Patrycja Wołkowicka z Bielkowa i Marcin Węsiora z Kartuz
Karolina Browarczyk z Lublewa i Artur Kaca z Lublewa