XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 sierpnia 2018 r.

Wesele w Kanie Galilejskiej

PIELGRZYMKA AUTOKAROWA

Bóg zapłać wszystkim, którzy wzięli udział w parafialnej pielgrzymce autokarowej, dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w jej zorganizowaniu.

I SOBOTA MIESIACA

W sobotę 1 września zapraszam na nabożeństwo I – sobót, które rozpoczniemy o godz. 8.00, a Msza św. będzie sprawowana w intencji Rodzin, które przyjmują obraz Matki Bożej Pielgrzymującej.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego.

Bóg zapłać za wszystkie modlitwy w intencji naszej parafii. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na spłatę kredytu za wykonanie ogrzewania w kościele. W ubiegłym tygodniu 10 rodzin złożyło ofiary. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na sprzątanie kościoła.

Patrycja Wołkowicka z Bielkowa i Marcin Węsiora z Kartuz
Karolina Browarczyk z Lublewa i Artur Kaca z Lublewa