XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 sierpnia 2018 r.

Chleb żywy, który zstąpił z nieba

POWITANIE GOŚCI

Serdecznie witam wszystkich gości wakacyjnych i zapraszam do udziału w nabożeństwach. Parafianom udającym się na zasłużony odpoczynek życzę dobrej pogody, wielu wrażeń oraz szczęśliwego powrotu.

PIELGRZYMKA AUTOKAROWA

Dzisiaj o godz. 13.00 wyjeżdża nasza pielgrzymka autokarowa do Częstochowy, Krakowa, Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej. W poniedziałek, wtorek i środę nie będzie Mszy św. Kancelaria w poniedziałek nieczynna.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego.

Bóg zapłać za wszystkie modlitwy w intencji naszej parafii. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary. Na kolektę inwestycyjną zebraliśmy 2370 zł i 09 gr. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na spłatę kredytu za wykonanie ogrzewania w kościele.

Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się :
Klaudia Jagielska z Gdańska par. św. Franciszka i Karol Cyran z Lublewa
Patrycja Wołkowicka z Bielkowa i Marcin Węsiora z Kartuz