XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 05 sierpnia 2018 r.

Kto przychodzi do Chrystusa, nie będzie łaknął

POWITANIE GOŚCI

Serdecznie witam wszystkich gości wakacyjnych i zapraszam do udziału w nabożeństwach. Parafianom udającym się na zasłużony odpoczynek życzę dużo słońca i wielu wrażeń oraz szczęśliwego powrotu.

PRZEMIENIENIE PAŃSKIE

Święto Przemienia Pańskiego obchodzić będziemy w poniedziałek,6 sierpnia. Zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00.

INFORMACJE

W czwartek Msza św. tylko w Lublewie o godz. 07.00. nie będzie Mszy św. w Jankowie.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego.

Bóg zapłać za wszystkie modlitwy w intencji naszej parafii. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na cele inwestycyjne . Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na spłatę kredytu za wykonanie ogrzewania w kościele. Pozostały jeszcze 3 lata spłaty. Dzisiaj zbiórka do puszek na sprzątanie kościoła.

Aleksandra Góralska z Jankowa i Mateusz Grudzień z Jankowa
Dagmara Kęsicka z Lublewa i Przemysław Aszyk z Lublewa