XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 29 lipca 2018 r.

Rozmnożenie chleba Mk 6,34-44

POWITANIE GOŚCI

Serdecznie witam wszystkich gości wakacyjnych i zapraszam do udziału w nabożeństwach. Parafianom udającym się na zasłużony odpoczynek życzę dużo słońca i wielu wrażeń oraz szczęśliwego powrotu.

OBRAZ MATKI BOŻEJ PIELGRZYMUJĄCEJ

W środę 1 sierpnia na godz. 18.00 zapraszam na Mszę św. w intencji Rodzin przyjmujących w swoich domach obraz Matki Bożej Pielgrzymującej.

PIELGRZYMKA AUTOKAROWA

Nasza parafia pragnie zorganizować w dniach 19-22 sierpnia autokarową pielgrzymkę do Częstochowy, Krakowa, Łagiewnik, Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej. Zapisy i informacje w zakrystii, kancelarii parafialnej oraz u pani Ewy Patoka. Koszt 400 zł. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca.

DNI EUCHARYSTYCZNE

W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: I – czwartek – modlimy się o dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne. W Jankowie Msza św. o godz. 17.00 okazja do spowiedzi od 16.30. I piątek – oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Okazja do spowiedzi w Lublewie od 16.30. Msza św. o 18.00 w intencji osób uzależnionych. Po Mszy św. zapraszam na I – piątkową adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek w godzinach przedpołudniowych odwiedzę chorych z Komunią św. I sobota – nabożeństwo I sobót rozpoczniemy o godz. 08.00.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego.

Bóg zapłać za wszystkie modlitwy w intencji naszej parafii. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary. Kolekta dzisiejsza przeznaczona będzie na okna do domu parafialnego. Bóg zapłać wszystkim rodzinom, które przez cały rok wpłacały ofiary na spłatę kredytu za ogrzewanie. Pozostały jeszcze 3 lata. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na sprzątanie kościoła.

Aleksandra Góralska z Jankowa i Mateusz Grudzień z Jankowa
Dagmara Kęsicka z Lublewa i Przemysław Aszyk z Lublewa