XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 22 lipca 2018 r.

Jezus dobry pasterz

POWITANIE GOŚCI

Serdecznie witam wszystkich gości wakacyjnych i zapraszam do udziału w nabożeństwach. Parafianom udającym się na zasłużony odpoczynek życzę dużo słońca i wielu wrażeń oraz szczęśliwego powrotu.

PIELGRZYMKA AUTOKAROWA

Nasza parafia zorganizuje w dniach 19-22 sierpnia autokarową pielgrzymkę do Częstochowy, Krakowa, Łagiewnik, Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej. Zapisy i informacje w zakrystii, kancelarii parafialnej oraz u pani Ewy Patoka. Koszt 400 zł. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

POŚWIĘCENIE POJAZDÓW

W związku z liturgicznym wspomnieniem św. Krzysztofa, które przypada w środę, 25 lipca, zapraszam na 18.00 na Mszę św. i na modlitwę za kierowców i o bezpieczeństwo na drogach. Po Eucharystii poświęcenie samochodów, motocykli i rowerów. Pojazdy proszę pozostawić na placu za plebanią. Kolekta przeznaczona na zakup środków transportu dla misjonarzy.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego.

Bóg zapłać za wszystkie modlitwy w intencji naszej parafii. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na okna do domu parafialnego.
Bóg zapłać 2 rodzinom, które przekazały ofiary na okna do domu parafialnego.

Aleksandra Góralska z Jankowa i Mateusz Grudzień z Jankowa
Dagmara Kęsicka z Lublewa i Przemysław Aszyk z Lublewa